Annyi minden történik az életemben és könnyű elfeledni olyan dolgokat, amikből lehet tanulni és lehet rájuk emlékezni. A célom most is ez lesz, megosztani azt, amit kaptam, annak aki kíváncsi rá és annak akit érdekel, de mindenek előtt magamnak, hogy tudjak ezekre a történetekre emlékezni.



