December 10-én az esti szentmise után, ¾ 7-kor, nagyon szép székely betlehemes előadására kerül sor a Szentháromság-templomban. Erdélyből, Szentegyházáról érkező felnőttek adják elő a helyi betlehemes misztériumjátékot.

Mindenkit szeretettel hívunk, és várunk, hogy megismerje a népi vallásosság e gyöngyszemét, hogy megtiszteljük az előadókat, akik azért jönnek, hogy megéljék velünk a krisztusi egységet. Szóljunk az Erdélyből származó ismerőseinknek, mert ez számukra az egymással való találkozás alkalma is lehet. Vendégeink az előadás után kapott adományokból ideutazásuk és itteni tartózkodásuk költségeit fedeznék, mert más támogatásban nem részesülnek.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Új város

Új város

Jezsuita bloggerek

Új ifjú