Április 18-án kirándulgatni fogunk, mint azt megtettük már pár éve Máriabesnyőre, ahol Morzsányi Lacibá fog minket körbevezetni és mesélni nekünk. Remélem sokan leszünk, mivel a korábban szerzett tapasztalatokból kiindulva élménydús nap lesz ez a szombat. A kirándulás 8.30 kor indul a Szentháromság templomtól. Innen autókkal megyünk Besnyőre, ahol meghallgatjuk előadónkat, majd onnan sétálunk át a katolikus oviba, ahol a nagyok sok-sok finom falattal várnak majd minket! Ha másért nem, a jó társaságért már megéri.
És persze mindenki, aki péntekenként lejár hozzánk hittanra szeretettel várjuk!



