December 19-én minden eddiginél nagyobb szabású, régiós, Karácsonyváró focibajnokság kerül megrendezésre 10 órától, Gödöllőn a Szent Imre Iskola tornatermében.
A legmasszívabb galgás, tápiós, dél, és északdunás ifjú férfiak mérik össze futballtudásukat a gödöllői tornaterem csoszogós fapadlózatán. Garantálhatóan a küzdelemé és az izzadtságé lesz a főszerep, na meg persze a szebbnél szebb góloké! Ezt nem fogod zsebre tenni! Egészen délutánig tartó meccsek, gólörömök, beszélgetések, enni, innivalók, fiú
k és lányok. Remek lehetőség, hogy ismét találkozhass régi arcokkal, és megismerj pár újat is, és hogy végre bejárasd az esetleg már megkopott izmaidat! Az izgalmas focimeccsről a régiók legjobb játékosai, a jó hangulatról pedig a legcsinosabb lányokat magába foglaló szurkolótábor gondoskodik!
Hatalmas szeretettel várunk tehát 2010 december 19én a Szent Imre Iskola tornatermébe!
Ha szeretnél csatlakozni valamelyik csapathoz ne habozz, keresd Huszár Domit (0630-256-31-34), vagy Nagy Dávidot (0620-958-39-83)!
Találkozzunk!



