Most szombaton, tehát április 24-én, az egyházközség lelkes tagjai kirándulást szerveznek a közeli erdőbe (Tv-torony és a Margita közötti részen), ahová MINDENKIT szeretettel várnak!
9 órakor lesz a gyülekező a Szent Imre Katolikus ovinál (Kápolna köz 5. a blahai kápolna utcája). Délután 1 óra körül érnénk vissza szintén az ovihoz, ahol egy kis szerény ebéd várja a résztvevőket (zsíros kenyér, újhagyma).
Szeretettel várunk mindenkit! Legyünk minél többen a jó levegőn!



