Az Újifjak csapata ismét egy fergeteges ötlettel állt elő. 2014. február 21-én 19:30-
tól mindenkit vár a Szt. Margit Gimnázium (Budapest, 1114 Villányi út 5-7.) és az év
GiccsPartyja!!! Hogy ez mit takar? Mindent, ami színes, pöttyös, kockás, tollas, csillámos,
flitteres, felemás, bizsu, fux. Egyszóval bármit felvehetsz, ami egy csepp stílust és
harmóniát sem képvisel.
Garantált a jókedv, a sok régi és új ismerős, a tánc, az ötletesebbnél ötletesebb játékok, vetélkedők, valamint lehetőséged nyílik arra is, hogy villoghass a fantasztikusan ízléstelen öltözékedben egy jelmezverseny keretein belül.
A party-hangulatodon kívül hozz magaddal napszemüveget és golyóstollat!
JEGYEK:
Regisztrációval: 700 HUF
Helyszínen: 900 HUF
REGISZTRÁCIÓ HAMAROSAN INDUL!!!!



