Biztos ti is kaptatok már hasonló kérdéseket - főleg a nagyböjt időszakában - hogy „Miért jó nekem, ha hiszek Istenben?”, „Mitől volt olyan különleges Jézus Krisztus?”, „Minek böjtölsz? Nem is vagy kövér.” Nem szabad, hogy ezek a kérdések, kukacoskodások elbizonytalanítsanak. Inkább erősítsenek a személyes és közösségi hitben.
Ezek gyakorlására pedig tökéletes alkalom a XIX. Egyetemi Pasztorációs Konferencia. A Konferencia Szombathelyen a Martineum Felnőttképző Akadémián lesz 2013. április 4-6-ig, a téma pedig: Hittel az egyetemen. Érdekes előadások, csoportmunkák, műhelymunkák, és persze ima, mely vár a rendezvény keretein belül.
A részvételi díj, teljes ellátással 5000 Ft/fő, amit a helyszínen lehet befizetni.
Jelentkezni: március 19-ig lehet az alábbi elérhetőségeken:
Martineum Felnőttképző Akadémia, 9701 Szombathely Pf. 211.
E-mail:



