A hagyományokhoz híven húsvéthétfőn (április 25-én) is megrendezésre kerül a Szieszta! Hogy miért érdemes eljönni? Vár rátok West Coast Swing
tanítás, samba táncbemutató, csocsó, a szokásos sziesztás játékok az este folyamán. Emellett lehetőségetek lesz a teaházba ismerősökkel beszélgetni, vagy az ingyenes büfében enni és inni. Mindez még mindig a megszokott árakon! Részletek ezen a linken.
Helyszín: Matthias Corvinus kollégium, Budapest I. kerület, Somlói út 51. (Gellért-hegy oldalában).
Megközelíthető a 8-as, 27-es és 112-es busszal.
Időpont: Április 25, 19:00-2:00
Belépő: 1500 Ft + 1 tálca süti vagy 2l üdítőital (vagy plusz 500 Ft),
de a helyszínen 19.30-ig 300 Ft-tal, hármasjeggyel még 200 Ft-tal olcsóbb!
További információk, segítőnek jelentkezés: www.szieszta.net vagy szieszta<kukac>gmail.com



