Kedves Testvérek!
Szeretettel hívjuk a fiatalokat !

Fiatalok imaestje a tisztaságért

Imaestre hívjuk az Egyetemi templomba 2008. szept. 26-a péntekre azokat
a fiatalokat, akik fontosnak tartják a tisztaságot, szeretnének
kitartani a tisztaság eszménye mellett a párkapcsolatban és a
házasságban is.
Az imaest a 6 órai szentmise után 7 órakor kezdődik, melyen Bíró László
püspök atya is fog hozzánk szólni, hallhatunk katekézist,vezetett
meditációt, imádkozhatunk saját életünkről az Úr előtt. Zenei kísérőnk
az imperfectum együttes lesz.
Az összejövetel kb. 10 órakor egy kis teázással fejeződik be.
Akinek péntek éjszaka szállásra lenne szüksége, jelezze az
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mailcímen!
A szervezők, akik szeretettel hívnak: Bíró püspök atya, Roska Péter
atya, Fogassy Judit nővér

További infó: Farkas Laci atya

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Új város

Új város

Jezsuita bloggerek

Új ifjú